Przystanek KAWA // Relacja z Czas na Kawę – Festiwal Kawy Trójmiasto

Przystanek KAWA // Relacja z Czas na Kawę – Festiwal Kawy Trójmiasto

Kolejny przystanek podczas naszego Coffee Tripu, podczas Festiwalu Kawy Czas na Kawę Trójmiasto, to Przystanek KAWA na gdańskim Brzeźnie. Mała, kameralna kawiarnia znajduje sie zaraz przy przystanku tramwajowym Brzeźno, dlatego naprawdę łatwo tam trafić. Zaledwie kilka kroków od Przystanku Kawa jest już plaża. Lokalizacja jest naprawdę świetna. Wewnątrz dominuje kolor turkusowy w połączeniu z bielą, co tworzy letni, nadmorski klimat.

Zestaw festiwalowy przystanek kawa czas na kawę
Pudding jaglany z musem malinowym i miętowe latte

 

Przystanek KAWA – zestaw festiwalowy

Podczas festiwalu kawy Czas na Kawę Trójmiasto w kawiarni Przystanek KAWA za 10 zł skosztować można puddingu jaglanego z musem malinowym i migdałami, a do tego zielone, miętowe latte.

Pudding jaglany festiwal czas na kawę przystanek kawa
Pudding jaglany z musem malinowym i migdałami

Przystanek kawa twobrokesisters Przystanek kawa Gdańsk brzeźno czas na kawę

Podsumowanie

Przystanek KAWA to kawiarnia znajdująca sie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Wystrój, utrzymany w niebiesko-białej kolorystyce, wprawia odwiedzających w wakacyjny nastrój. Pudding jaglany był smaczny, nieco mało słodki i wyrazisty. Latte „miętowe” niestety miało tylko ciekawy kolor, a smaku mięty nie poczłyśmy. Jednak miło spędziłyśmy czas. W środku znajduje sie wiele książek, wiec można przyjechać tu i poczytać zaraz przy morzu. Książka, szum morza, jod w powietrzu.. brzmi jak plan na udane popołudnie, prawda? 🙂

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *