Winestone Hotel Mercure // Relacja z Czas na kawę – Festiwal Kawy Trójmiasto

Winestone Hotel Mercure // Relacja z Czas na kawę – Festiwal Kawy Trójmiasto

Ostatniego dnia trójmiejskiego festiwalu kawy Czas na kawę, odwiedziłam hotel Mercure Gdańsk Posejdon, który znajduje się tuż przy morzu. Lokalizacja jest naprawdę świetna, ponieważ hotel mieści się zaledwie kilkadziesiąt metrów od przystanku Jelitkowo, więc trudno byłoby się zgubić po drodze. Wychodząc z niego, idziemy prostą drogą do morza i pięknego parku jelitkowskiego. Warto zajrzeć tam przy okazji nadmorskiego spceru.

Zestaw festiwalowy w Winestone w hotelu Mercure
Zestaw festiwalowy w Winestone w hotelu Mercure
Wnętrze Winestone - Mercure
Wnętrze Winestone – Mercure

Winestone Hotel Mercure – zestaw festiwalowy

Zestaw festiwalowy składa się tutaj z kawy latte, capuccino lub espresso oraz z wybranego deseru. Skusiłam się na strucel jabłkowy serwowany z przepysznym sorbetem gruszkowym, któremu towarzyszyła wyrabiana w restauracji przyprawa z m.in. pistacji i sezamu. Bajka! Zarówno kawa jak i deser smakowały wyśmienicie, więc jeśli będziecie nad morzem, skuście się na odrobinę słodyczy w ciepły dzień! Zestaw festiwalowy na naprawdę najwyższym poziomie. Warto spróbować, na pewno nie pożałujecie.

Zestaw festiwalowy – strucel jabłkowy, sorbet gruszkowy i kawa latte
Hotel Mercure

Podsumowanie

Winestone w hotelu Mercure jest bardzo dobrym miejscem na spotkania biznesowe przy kubku kawy i pysznym deserze. Nie zdecydowałabym się jednak na pójście tam z przyjaciółmi, bo wolę bardziej przytulne miejsca. Jednak trzeba przyznać, że serwują tutaj naprawdę smakowite rzeczy. W Winestone jest cicho i spokojnie, w sam raz na pracowanie poza domem oraz biznesowe spotkania. Atmosfera sprzyja poważnym rozmowom i negocjacjom.

 

miejsce: 7/10

menu 10/10Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *