Współpraca

O blogu Taka Babka

Taka Babka (wcześniej Two Broke Sisters) to blog kulinarny prowadzony z pasji do gotowania. Na blogu pokazuję, że smaczne i zdrowe gotowanie nie musi być trudne, czasochłonne czy drogie. Lubię szybkie i sprytne rozwiązania. Kocham eksperymentować i poznawać nowe smaki, a przy okazji świetnie się bawić.

Moim Czytelnikom staram się dostarczyć inspiracji na zdrowe, proste posiłki, które jednocześnie są smaczne i ciekawe. Osobom młodszym pokazuję, że gotowanie nie jest trudne i można się przy nim doskonale bawić, jednocześnie zaskakując najbliższych przepysznym obiadem czy deserem.

Część przepisów na moim blogu jest wegetariańska lub wegańska. Bardzo inspirują mnie te kuchnie ze względu na bogactwo smaków i aromatów. Uwielbiam kreatywność, która budzi się w mnie, kiedy gotuję wegańsko – poszukiwanie nowych smaków, zastępowanie składników podstawowych. Takie eksperymenty dają mi kopa do dalszego działania i rozwoju.

Formy współpracy

Jestem otwarta na różne formy współpracy. Chętnie przygotuję przepis z nowym produktem, odwiedzę restaurację, aby napisać recenzję czy zorganizuję konkurs dla  Czytelników. Zależy mi, aby wszyscy skorzystali ze współpracy.

Napisz do mnie!

Jeśli masz jakieś pytania lub konkretną propozycję śmiało napisz do mnie. Z chęcią wyślę najświeższe statystyki i ustalimy warunki współpracy.

>> kontakt@takababka.pl